Nawigacja

Absolwenci

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Pieszczu
  Pieszcz 46
  76 - 113
  Postomino
 • 59 810 86 96
  511 783 966

Mapa

liczba odwiedzin: 777300
 • Szkołą Podstawowa z lotu ptaka :)

  Szkołą Podstawowa z lotu ptaka :) - Obrazek 1

 • Narodowe Czytanie w Szkole w Pieszczu

  NARODOWE CZYTANIE W SZKOLE W PIESZCZU

  „Nowele polskie” to hasło pod jakim społeczność szkoły w Pieszczu 10 września 2019 roku rozpoczęła kolejną akcję Narodowego Czytania.W tym roku zaproponowano do czytania osiem polskich nowel, m.in. M. Konopnickiej, E. Orzeszkowej, H. Sienkiewicza. Dziś przesłanie tych nowel jest wciąż aktualne, bo uczą nas, że w życiu powinniśmy kierować się szlachetnością, że nie wolno nam stracić wrażliwości na ludzką krzywdę, ani zapomnieć o naszej historii.W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas III- VIII i w skupieniu wysłuchali noweli B. Prusa pt. „Katarynka”, czytanej przez panią dyrektor, nauczyciela j. polskiego i uczennicę klasy VIII. Jutro spotkamy się ponownie, aby do końca poznać losy bohaterów „Katarynki”, a uczniów zachęcam do przeczytania innych zaproponowanych nowel, których autorzy i tytuły znajdują się na gazetce szkolnej. Alicja Bukowska

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2019 -2020

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Rozpoczęcie roku szkolnego 2019 -2020.

 • Rozkład Autobusu Szkolnego

   

  ROZKŁAD AUTOBUSU SZKOLNEGO

  02.09.2019

   

  Chudaczewko 8.15

  Wilkowice 8.22

  Staniewice Kurniki 8.22

  Tyń 8.32

  Pieszcz 8.37

  Pałowo 8.42

  Pałówko 8.45

  Pieszcz 8.50

 • Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

 • Kochani uczniowie

  Kochani uczniowie

      Czas pięknych słonecznych wakacji dobiega końca, już stęskniliśmy się za Wami ;)  za Waszymi uśmiechniętymi buziami, radością, żartami. Dlatego zapraszamy Was wraz z Rodzicami 2 września 2019r. o godz. 9:00 na spotkanie ze swoimi kolegami, koleżankami i nauczycielami, aby rozpocząć nową przygodę ze szkołą.

  Dyrekcja i Nauczyciele

  Szkoły Podstawowej

  w Pieszczu

 • Nauczyciel biologii, chemii i przyrody

  Nauczyciel biologii, chemii i przyrody

  Szkoła Podstawowa w Pieszczu poszukuje do pracy od dnia 01 września 2019 r. nauczyciela biologii, chemii i przyrody.

 • Drodzy Rodzice, Nauczyciele , Pracownicy i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pieszczu.

   

          Dziękuję Wam serdecznie za wspólnie spędzonych 10 miesięcy. Dziękuję za życzliwość, empatię, kreatywność, za wszystkie uśmiechy, dobroć czułość, wrażliwość na innych. Dziękuję, że wiele mogłam przekazać Wam ale też dużo nauczyć się od Was.

        Niech wakacyjny czas będzie dla Was okazją do nowych wspaniałych przyjaźni, pięknego zdrowego wypoczynku, pozytywnego ładowania energii oraz bezpiecznych i zdrowych powrotów. Do zobaczenia we wrześniu.

   

   

  Łącząc wyrazy szacunku

  Renata Mazur- Wojciechowska

  Dyrektor

 • Drodzy uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły

      Gorąco dziękuję za Waszą przyjazną dłoń i otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka . W akcji „Datek zamiast kwiateka” na zakończenie roku szkolnego zebraliśmy 919,44 zł. Pieniądze przekazane zostały na operację nóżek Patryka. Z całego serca dziękujemy!

 • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

 • Koniec roku 2018/2019 - Oddział przedszkolny i klasa "0"

 • Koniec roku

  Koniec roku

  Szanowni Państwo.

  Informuję, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019  dla klas I- VIII i gimnazjum odbędzie się 19 czerwca 2019 roku (środa) o godzinie 9.00 sali gimnastycznej. Natomiast dla oddziałów przedszkolnych  zakończenie tego samego dnia o godz. 8.00.

  Autobus rozwozi dzieci do szkoły zgodnie z rozkładem.

  Po zakończeniu roku szkolnego dzieci zostaną rozwożonone do swoich miejscowości. 

   

  Do zobaczenia

  Dyrektor szkoły

  Renata Mazur- Wojciechowska

 • Szanowni Państwo

  Szanowni Państwo

  Szanowni Państwo

  Drodzy Uczniowie i Rodzice

  W tym roku zamiast kwiatów prosimy o datki na rzecz Patryka z Warszkowa.

                               Dziękujemy za otwarte serca!

 • Wyniki lekkoatleów z UKS

  Wyniki lekkoatletów z UKS

                              Wyniki lekkoatletów z UKS ,,Czarni” Pieszcz z Finału Wojewódzkiego IMS

                                                                               w Świnoujściu 

   

                              Na stronie Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego opublikowano komunikat końcowy z wynikami uczestników Indywidualnych Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce.  Wynika z nich, że oprócz srebrnego medalu Nikoli Dziwisz w pchnięciu kulą i IV miejsca w rzucie oszczepem bardzo blisko brązowego medalu była żeńska sztafeta 4 x 100 metrów, której do miejsca na podium zabrakło zaledwie 0,3 sekundy. Dziewczęta z Pieszcza zajęły ostatecznie V miejsce. W biegu na 300 metrów Amanda Zielonka w gronie 16 najlepszych 300 metrowców w województwie uplasowała się na IX miejscu z czasem 48.22 s. a Kuba Nożyński w pchnięciu kulą z wynikiem 9,58 m. był XIV.

 • Bohater Tygodnia - Nikodem

  Bohater Tygodnia- Nikodem

  Kolejny tydzień pełen wrażeń, tym razem dla Nikodema- naszego następnego bohatera. Ulubionymi zabawkami Nikosia są samochody, więc cały tydzień obfitował w zabawy szczególnie sterowanym autem, które przyniósł bohater. Gościem Nikosia była jego mama, która jest florystką nie tylko z zamiłowania. Pokazała nam jak wykonać kwiaty z krepiny, a z nich przepiękne bukiety. Następnie z pomocą naszego gościa dzieci wykonały niesamowite bukiety dla swoich mam.

                                                                                                                        Kornelia Pituła

 • Bohater Tygodnia - Damianek

  Bohater Tygodnia- DAMIANEK

  Kolejny tydzień i kolejny bohater. Damianek w swoim tygodniu przyniósł ulubione zabawki i gry. Zaprosił oczywiście gościa, a była nim jego mama, która specjalnie na tą okazję upiekła babeczki. Zadaniem dzieci było jak najpiękniej udekorować smakołyki. Ponadto nasz gość przyniósł ze sobą ulubione zwierzątko naszego bohatera, świnkę morską. Dzięki opowieściom naszego gościa poznaliśmy wiele ciekawostek na temat życia świnek morskich. Było to naprawdę nie tylko mile ale i pouczające spotkanie.

                                                                                                                        Kornelia Pituła

 • Bohater Tygodnia - ANIA

  Bohater Tygodnia- ANIA

  Projektu "Bohater Tygodnia" ciąg dalszy. Ania była niesamowicie zadowolona ze wszystkich przywilejów, z których może korzystać bohater. Jeszcze bardziej ucieszyła ją wizyta gości. Do przedszkola przybyła jej mama i siostra. Sala dzięki siostrze Ani zamieniła się na kilka godzin w salon fryzjerski, a dodatkową atrakcją były zwierzątka z baloników wykonane przez mamę naszej bohaterki. Poznaliśmy też zwierzątko Ani- żółwia, który wzbudził wyjątkowe zainteresowanie dzieci.

                                                                                                                        Kornelia Pituła

 • Dzień Dziecka

  Dzień Rodziny

 • "Niepewność" zachwyciła

  „Niepewność” zachwyciła

       Dnia 5 czerwca 2019 roku w Miejskiej Bibliotece w Koszalinie odbył się 51 Finał Wojewódzkiego  Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”, w którym

   II  miejsce w najstarszej kategorii zajął Kacper Surma- uczeń klasy  III gimnazjum ze Szkoły Podstawowej w Pieszczu. To ogromny sukces ucznia, szkoły i Biblioteki Publicznej w Postominie. Warto dodać, że recytowany przez Kacpra wiersz Adama Mickiewicza  pt. „Niepewność” znalazł uznanie jury na wszystkich etapach konkursu. I tak zarówno na etapie gminnym przeprowadzonym w Centrum Kultury i Sportu w Postominie jak i powiatowym, który odbył się w Darłowskim Ośrodku Kultury , Kacper zajął I miejsca.

       Serdeczne podziękowania składam mamie Pani  Paulinie Surma za wsparcie, ciepłe słowa i organizację wyjazdu syna na finałowy konkurs, a Kacprowi życzę dalszych sukcesów recytatorskich i aktorskich.

  Alicja Bukowska

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Pieszczu
  Pieszcz 46
  76 - 113
  Postomino
 • 59 810 86 96
  511 783 966

Galeria zdjęć